Müşterilerimiz Neler Söyledi ?

image
Herkes merhaba uzun zamandır kaliteli, sertifikalı ve fiyatı da biraz uygun bir tablet arıyordum. Max Green Clean ile tanışmam çok iyi oldu. Devamlı satın alıyorum temizleme ve parlatmasından çok memnunum.

--Arzu Kaplan--

image
Ben uzun yıllardır bulaşıklarımı bitkisel bulaşık tableti ile temizliyordum. Daha önce kullandığım bitkisel bulaşık tabletinin fiyatı çok pahalıydı. Max Green Clean hem fiyatı uygun hem de çok iyi temizliyor. Herkese rahatlıkla önerebilirim.

--Esra Güvercin--

image
Kızım doğduğundan beri onun için evdeki tüm kimyasal temizleyicileri attım. Bulaşık makinesi tableti olarak da Max Green Clean i seçtim. Hem fiyatı uygun, hem bitkiselliği sertifikalar ile kanıtlanmış hem de çok başarılı temizliyor.

--Derya Uzunoğlu--

image
Kendimi bildim bileli her zaman bitkisel deterjanlar kullandım. Çünkü kimyasal ürünlerin zararlarının farkındayım bu nedenle evde kesinlikle kimyasal ürün kullanmıyoruz. Bulaşıklarımızı da Max Green Clean ile temizliyoruz. Bitkisel olmasından, iyi temizlemesinden ve uygun fiyatından çok memnunuz.

--Duygu Parlak--

image
Max Green Clean markasının bulaşık tabletini dikkatli bir şekilde araştırarak aldım. Bulaşıklarımı Eco mod ile yıkamama rağmen oldukça güzel temizledi. Ekstra parlatıcı koymadım ama bulaşıklarım parlıyordu. Teşekkürler.

--Rüya Çelik--

image
Kimyasal bulaşık tabletleri kullanıyordum. Uzun zamandır bitkisel bulaşık deterjanlarını araştırıyordum. Çocuğum olması ile birlikte bir markanın ürününü alıp denemek istedim. Karşıma Max Green Clean çıktı. İyiki de çıkmış... Çok memnun kaldım.

--Kübra Kaya--

Gösteriliyor 1 to 10 of 16 (2 Sayfalar)